Анонс матчу 7-го туру: “Олком” (Мелітополь)-ФК “Полтава”(Полтава)

Июль 1, 2009, Posted by admin at 15:34

Протистояння мелітопольського «Олкома» і полтавських городян виглядає дуже цікавим. Обидві команди не дуже вдало стартували в чемпіонаті. І хоча «Полтава» і посідає зараз п’яте місце (маючи одну гру в запасі), але після минулорічного другого місця і керівництву і самим гравцям, напевне, хочеться більшого. Взагалі полтавська команда зараз переживає певний ігровий спад, що досить красномовно продемонстрував останній домашній матч городян проти донецького «Олімпіка». Пов’язано це, на наш погляд, із зміною головного тренера. Іван Шарій прийняв команду лише наприкінці минулого чемпіонату і достатньо часу для її підготовки, враховуючи коротке літнє міжсезоння, не мав. Гравцям потрібно ще звикати до вимог нового головного тренера та його бачення гри.

«Олком» же взагалі розчарував своїх вболівальників, програвши чотири матчі з шести і здобувши лише чотири очки. Зараз мелітопольська команда перебуває у зоні аутсайдерів, але по потенціалу має посідати місце значно вище. Особливо гарно «Олком» виступає вдома. А оскільки відступати далі нікуди, то можна не сумніватися, що команда гратиме в суботу виключно на перемогу.
У ФК «Полтави» під питанням участь у матчі основного голкіпера Руслана Зарубіна, який в останньому турі отримав ушкодження при зіткненні з форвардом суперника.

Всього між собою команди провели чотири матчі. В них два рази перемагав ФК «Полтава», один матч завершився внічию і одного разу перемогли мелітопольці. Серед найкращих бомбардирів варто виділити олкомівця Дудченка і полтавця Марченка, які забили по два м’ячі.

Історія протистоянь:

1.19.08.07 «Олком»-ФК «Полтава» 2:0 (Д. Яковенко, 45, Дудченко, 68)

2. 13.04.08: ФК «Полтава»-«Олком» 1:1 (Гордун, 87 -Дудченко,68)

3. 31.10.08 ФК «Полтава»-«Олком» 2:0 (Горбаненко, 31, Марченко, 39)

4. 13.06.09 «Олком»-ФК «Полтава» 1:2 (Джанджгава, 55 пен. – Полтавець, 44, Марченко, 75)

Leave a Reply