История клуба

Футбольний клуб «Полтава» – одна з наймолодших команд у професійному українському футболі. Вона була заснована 25.06.2007 р. рішенням сесії Полтавської міської Ради. Команда створена під патронатом мера міста А.В. Матковского, що є Почесним Президентом клубу, і Леоніда Соболєва, що став головним спонсором і Президентом клубу. Першим тренером команди був колишній півзахисник полтавської “Ворскли” Олександр Омельчук.

Нині очолює ФК «Полтава» популярний у минулому нападник «Ворскли» Іван Шарій, асистує йому теж екс-гравець «Ворскли» Олег Моргун. Таким чином, представник еліти «Ворскла» одержала «молодшого брата».

Одним із пріоритетних завдань клубу є підготовка футболістів для команд першої й вищої ліг. І хто знає, можливо в недалекому майбутньому два полтавських клуби будуть всерйоз конкурувати між собою, як це було півстоліття тому, коли повні трибуни стадіонів збирали матчі місцевих «Колгоспника» і «Локомотива».

Клуб має договір про співробітництво з футбольною ДЮСШ імені І.І. Горпинка міського відділу освіти. Домашні матчі команда проводить на стадіоні «Локомотив», що перебуває в стародавньому районі міста – на Подолі.

Стадіон був повністю реконструйований. (1500 індивідуальних пластикових крісел, в 2008р. введена в експлуатацію VIP- трибуна для почесних гостей). Реконструкцію профінансував президент клубу Леонід Соболєв. Також Футбольний клуб «Полтава» одержав сучасну спортбазу, що перебуває за адресою: провулок Шевченко, 20а. Будинок бази перетворений у справжнє житло для футболістів – із затишними кімнатами, сауною, тренажерним залом.

Найбільшої поразки в чемпіонатах України ФК “Полтава” зазанав уже у першому своєму матчі, поступившись на виїзді донецькому “Олімпіку” з рахунком 0:6 (сезон 2007/08). Найбільша перемога – 6:0 “Металургом-2″ (Запоріжжя) (сезон 2009/10).

Leave a Reply