“Шахтар-3″ (Донецьк)-ФК “Полтава” 1:2 (1:2)

Ноябрь 15, 2009, Posted by admin at 23:20

ФК “Полтава”: Зарубін, Радевич, Новицький, Плехтяк, Бичков, Батусов (Марченко, 60), Данаєв (Бриж, 43), Бербат, Гришин (Рудченко, 65), Ніканович (Івлєв, 46, Гриценко, 90), Козаченко (Зеленевич, 74).

У матчі тринадцятого туру ФК “Полтава” завітав у гості до третьої команди донецького “Шахтаря”. І слід зазначити, що полтавцям вдалося здолати незручного суперника, який наприкінці минулого сезону перекреслив усі надії городян напряму пробитися до першої ліги, перемігши їх досить несподівано вдома з рахунком 4:0.

Початок звітної гри також на віщував для полтавців нічого доброго. Уже на 9-й хвилині Іван Ордець відкрив рахунок. Але гравці “Полтави” не знітилися і проявили вольові якості. Через дві хвилини Сергій Бербат встановив рівновагу, а на 15-й хвилині свій другий м’яч в сезоні забив новачок команди, захисник-велетень Павло Новицький, який підключився до атаки своєї команди. І хоча до кінця матчу залишалося ще досить багато часу, але рахунок так і не змінився. 1:2 – “Полтава” здобуває дуже важливі три очки і тепер спокійно може готуватися до обласного дербі. Нагадаємо, що в середу в гості до Полтави завітає комсомольський “Гірник-спорт”.

Leave a Reply